На кафедрі проведено засідання гуртка студентського наукового товариства.

11 лютого 2021 року було проведено засідання гуртка студентського наукового товариства. Свої наукові роботи представили студенти першого курсу. Усі доповіді були гідні уваги, дякуємо усім учасникам за активну та плідну роботу. Утім, узявши до уваги усі фактори, зокрема повноту розкриття теми, структурованість доповіді, рівень презентації, місця у підсумку було вирішено розподілити наступним чином:

1 місце – Чуфицький Єгор, КФ-01

2 місце – Окішор Юлія, Ф-01 та Зхад Меріем, Зхад Надія, ІФ англ 03

3 місце – Непом’ящий Костянтин, Губіна Поліна, ФТ-01 та Чепкаленко Ольга, Ф-08

Вітаємо переможців!

На кафедрі проведено засідання гуртка студентського наукового товариства.На кафедрі проведено засідання гуртка студентського наукового товариства.На кафедрі проведено засідання гуртка студентського наукового товариства. На кафедрі проведено засідання гуртка студентського наукового товариства. На кафедрі проведено засідання гуртка студентського наукового товариства. На кафедрі проведено засідання гуртка студентського наукового товариства.