17 січня 2022 року проведено перший тур предметної олімпіади з дисципліни “Латинська мова”. Щороку традиційно обираємо найкращих знавців латини. Захід було проведено дистанційно, участь взяли 13 студентів першого курсу спуціальності “Фармація, промислова фармація”.

На кафедрі проведено перший (кафедральний) етап студентської олімпіади з латинської мови. На кафедрі проведено перший (кафедральний) етап студентської олімпіади з латинської мови.

Вітаємо переможців першого туру олімпіади:

1 місце Рудак Юлія (керівник викл. Савіна В.В.), І курс, Ф-02 (334 бали)

Урсул Олександра (керівник доц. Світлична Є.І.), І курс, Ф-01 (334 бали)

2 місце Рижук Анастасія (керівник доц. Світлична Є.І.), І курс, Ф-01 (329 балів)

3 місце Волкова Анастасія (керівник доц. Світлична Є.І.), І курс, Ф-01 (320 балів)

Яворська Валерія (керівник доц. Світлична Є.І.), І курс, Ф-01 (320 балів)

Мала Олена, І курс, Ф-01 (318 балів),

Шуриніна Катерина, І курс, Ф-02 (294 бали),

Ергешова Ельвіра, І курс, Ф-01 (284 бали),

Негляд Яна, І курс, Ф-02 (280 балів),

Васильченко Вікторія, І курс, Ф-01 (274 бали),

Фисун Дарина, І курс, Ф-02 (248 балів),

Нагорна Юлія, І курс, Ф-01 (234 бали),

Тєлєга Анна, І курс, Ф-01 (216 балів).

Дякуємо усім учасникам!