Кафедру іноземних мов представлено на пленарному засіданні міжнародної конференції “Актуальні питання лінгвістики, професійної лінгводидактики, психології і педагогіки вищої школи” у м. Полтава.

26.11.2021 доцент кафедри іноземних мов Є.І. Світлична виступила на пленарному засіданні міжнародної конференції “Актуальні питання лінгвістики, професійної лінгводидактики, психології і педагогіки вищої школи”, що проходила на базі Української медичної стоматологічної академії у м. Полтава. Доповідь було присвячено актуальним питанням викладання латинської мови у вищих навчальних закладах медичного та фармацевтичного профілю, змінам у сучасній фармацевтичній термінології  та необхідності відповідної модернізації курсу “Латинська мова у фармації”.

Кафедру іноземних мов представлено на пленарному засіданні міжнародної конференції "Актуальні питання лінгвістики, професійної лінгводидактики, психології і педагогіки вищої школи" у м. Полтава.        Кафедру іноземних мов представлено на пленарному засіданні міжнародної конференції "Актуальні питання лінгвістики, професійної лінгводидактики, психології і педагогіки вищої школи" у м. Полтава.